Reynek Bohuslav (Petrkov 1892 - 1971 Petrkov)
Velké ukřižování, signováno vpravo dle tužkou Reynek, nedatováno (1945-1962), suchá jehlas monotypem/papír, 218 x 272 mm
09.11.2017 - 19:00
CZK 370.000,-
- Rufpreis:
CZK 50.000,-
Auktion: | Bohuslav Reynek 99+1 |
Datum: | 09.11.2017 - 19:00 |
Auktionsort: | Kolowratský palác, Ovocný trh 6, Prague 1 |
Besichtigung: | 19.10. - 09.11.2017 |